01.06.2021. Izlaidumi "Bitītē" un "Zaķīšos"

Šis distancēšanās laiks ieviesa pamatīgas izmaiņas arī izlaidumu rīkošanā. Visos bērnudārzos izlaidumi notika, taču bez vecāku līdzdalības.

    Izlaiduma norise mūsu dārziņā krasi atšķīrās no iepriekšējo mācību gadu pieredzes. Scenāriju veidojām tā, lai interesanti būtu BĒRNIEM, lai atmiņā paliktu daudz skaistu un interesantu mirkļu par šo nozīmīgā posma noslēgumu.

     Šogad mēs atvadījāmies no grupām „Bitīte” un „Zaķītis”.

    Mēģinājumos dziesmas un dejas izvēlējās tikai bērni, tāpēc viņi dziedāja un dejoja ar lielu prieku un no visas sirds.

    Svētku rīkošanai izmantojām visu mūsu bagātu un daudzveidīgu teritoriju. Katrā „pieturā” bērnus sagaidīja personāži. Ar lielu prieku vērojām, kā mūsu topošie skolēni tiek galā ar visiem izvirzītajiem uzdevumiem.

  „Zaķu” bērni palīdzēja lielajam Zaķim atbrīvot no Vilka ķetnām Zaķeni. Lai atrast Vilku, katrā pieturā bija jāizpilda dažādi uzdevumi: pie Vardes saskaitīt kurkulēnus, pie Raganas izgatavot mūzikas instrumentus un nospēlēt trokšņainu dziesmu, pie Pūces uzrakstīt skolas piederumu nosaukumus. Bet, lai būtu jautrāk, katrā stacijā tika dziedātas vismīļākās dziesmas.

   Savukārt „Bitīšu” bērniem bija notikusi cita „nelaime”. Nezinītis pa ceļam bija pazaudējis visas pasaku grāmatas bildes. Bet, tā kā bērni visu gadu ir lasījuši pasakas, viņi uzņēmās palīdzēt un devās tās meklēt bērnudārza teritorijā. Pa ceļam viņi satika Karlsonu, kurš skraidīja pa jumtu, Buratino, Mazo Raganiņu ar kraukli Abraku, Sarkangalvīti. Visi personāži palīdzēja bērniem atrast grāmatas bildes, protams, tikai par izpildītiem uzdevumiem. Ceļojuma noslēgumā kopā ar Bitīti Maiju jautrajā deju flešmobā bērni ieskandināja vasaru. 

     Izlaidums pirmsskolā ir pirmais  pieturas punkts bērnu dzīvē, viens ceļa pagrieziens, kurš ved tālāk uz skolu. Nākamajiem pirmklasniekiem novēlam nebaidīties no grūtībām un kļūdām, būt zinātkāriem un neatlaidīgiem! Bērnu vecākiem novēlam pacietību un sapratni, kļūt par draugiem un padomdevējiem saviem bērniem!