05.05.2021. Piedalīšanās konkursos.

 Neskatoties uz pandemiju, pedagogi atrod iespējas, kā bērniem radoši izpausties. Šī mācību gada laikā grupas piedalījās vairākos radošajos konkursos. Piemēram, sagatavošanas grupa „Bitīte” piedalījās zīmēšanas konkursā „Ziemassvētki zoodārzā”, vecākā grupa „Zīļuks” – zīmēšanas konkursos „Ziemas prieki”, „Kaķu sēta” un valodas konkursā „Mana vārdnīciņa”, vecākās un sagatavošanas grupas saņēma balvas par piedalīšanos konkursā „Māmiņas portrets”.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs 4. maijā svinēja piecu gadu jubileju pēc rekonstrukcijas un restaurēšanas.  Notikumam par godu muzejs aicināja bērnus piedalīties zīmējumu konkursā “Zīmē-jums” – iztēlojoties, kādas brīnumainas ainas iederētos uz muzeja .....vestibila griestiem. Grupas „Zīļuks” audzēknes Lizas Mednikovas zīmējums tika atzīts par vienu no 6 labākajiem darbiem Latvijā, viņa kļuva par konkursa laureātu.

     Tradicionāli mūzikas skolotājas Gaļinas audzēkņi piedalījās jauno dziedātāju konkursā „Pīks un Pīka”. Ansamblis – Angelīna Strogonova, Daniels Marcinkevičs, Oskars Marhilevičs, Adriāna Novikova, Lelda Limbēna – ieguva II pakāpes balvu. 

    Apsveicam!