09.06.2020 Izlaidums "Saulītē"un "Zīļukā"

     7. un 8. jūnijā klāt beidzot bija lielie gaidīšanas svētki Daugavpils pirmsskolas izglītības iestādē „Liesmiņa” – izlaidums mūsu gudrajiem, mīļajiem, nepacietīgajiem bērniem – „Zīļuka” un „Saulītes” audzēkņiem.

      Bērnudārzā katra diena ir pilna pārsteigumiem, un arī šajā svētku dienā bērni bija sagatavojuši koncertu, kuru diemžēl vecāki varēja noskatīties tikai attālināti, video ierakstā, jo visā valstī izlaidumi notika bez vecākiem, bez skaļiem aplausiem, atbalsta un vecāku smaidīgām sejām. Bet neskatoties ne uz ko, mēs visi priecājāmies kopā ar bērniem! Patiess prieks bija redzēt viņus jau tik pieaugušus un atbildības pilnus, kā arī prieka un sajūsmas pārņemtus.

     Pēc 2 mēnešu garā pārtraukuma, bērni tomēr spēja sniegt lielisku koncertu, tas mūs vēlreiz pārliecināja, cik gudri un labi sagatavoti mūsu absolventi.

     Mēs novēlam mūsu topošajiem pirmklasniekiem nebaidīties iepazīt jauno un tik interesanto, krāšņo un neparasto pasauli, jo skola būs tā vieta, kur katrs atradīs jaunus brīnumus un jaunus piedzīvojumus. Lai bērniem bērnudārzā pavadītais laiks paliek atmiņā, kā skaists bērnības piedzīvojums, bet vecākiem novēlām, lai nekad nepietrūkst izturības un mīlestības.