1.09.2017 Zinību diena

     Atkal labi atpūtušies ar jaunu sparu un jaunām idejām sākam kārtējo mācību gadu savā pirmsskolas iestādē. Mūsu darbs ir ne tikai viens no visskaistākajiem pasaulē, bet arī pats svarīgākais – ko mēs iesēsim mazajā cilvēciņā, tieši tas viņā augs un ar gadiem dos augļus. Kā ik gadu mūs sagaidīs mīļas, smaidošas bērnu acis, simtiem „kāpēc”, jo mēs taču strādājam ar pašiem mazākajiem. Mūsu darbs prasīs daudz mīlestības, gaišuma, labestības un prasmes dzirdēt un sadzirdēt.

     Šogad 1.septembra svinības mūsu dārziņā notika neparasti. Svinīgā pasākuma vietā bērni varēja noskatīties leļļu teātra izrādi „Kā cālēni saulīti meklēja”. Uzsākot mācību gaitas, tas bērniem sagādāja neviltotu prieku un pārsteigumu. Paldies mūzikas skolotājai Gaļinai, grupu skolotājām par ludziņas iestudējumu, par jauko sniegumu un par palīdzību teātrīša sagatavošanā!

     Uzsākot jauno darba cēlienu, lai mums visiem, gan pirmsskolas darbiniekiem, gan vecākiem, pietiek pacietības, iecietības, vēlmes un veiksmes labiem darbiem jaunajā mācību gadā!