17.02.2020 Meteņdienas ieskandināšana

 Tā nu šogad sanāca, ka nebija iespējas izbaudīt ziemas priekus. Arī Meteņos gaisā virmoja īsti pavasarīgs laiks, tāpēc tradicionālā vizināšanās ar ragavām izpalika. Taču par to nebija jāskumst, jo Meteņos ir daudz citu iespēju. Bērnudārza audzēkņi kopā ar savām skolotājām pulcējās bērnudārza pagalmā, lai ar skaņu rīkiem ieskandinātu un iedziedātu Meteņus, maskotos, jautri izdejotos un, protams, arī mērotos ar spēkiem aizrautīgās stafetēs.

      Un kas par Meteņiem bez ķekatniekiem? Jautras kustību rotaļas, stafetes organizēja bērniem Kaza, Lācis, Ragana, Vilks un Lapsa. Taču tikt līdz nākamajam personāžam nebija tik vienkārši. Katra grupa saņēma ceļojuma shēmu, un, tikai sekojot krāsainajām bultiņām un norādījumiem, varēja atrast nākamo pieturu. 

     Meteņdienas jaukā tradīcija – braukt ciemos. Šogad svētību mūsu mājai atnesa kaimiņi – 26.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. 

     Bet pats patīkamākais brīdis bija pasākuma noslēgumā, kad Metenis bērniem meta saldas dāvaniņas, tikai tās bija jāpalūdz.