19.12.2019 Ziemassvētki sabraukuši...

Kad telpas piepilda piparkūku smarža un sapostas eglītes steidz ieņemt goda vietu, tad pārņem burvestību gaisotne. Svētku zālē visas nedēļas garumā notiek dažnedažādas burvestības. Savas burvju spējas rāda fejas, pie bērniem ciemojas gan lāči, gan vāveres un zaķi, kopā draudzīgi darbojas gan kaķi, gan peles, un, protams, visi gaida Ziemassvētku vecīti. Skan dziesmas, mazās kājiņas griežas jautros deju ritmos. Bērnu prieks un Ziemassvētku zvaniņu skaņas palīdz Ziemassvētku vecītim atrast ceļu pie bērniem… Un, kā mirdz bērnu actiņas, saņemot dāvanas!

     Lai taptu skaists pasākums, kas sagādā bērniem prieku, protams, ir jāiegulda liels darbs. Scenārijs top, sadarbojoties grupu un mūzikas skolotājām, ievērojot konkrētās grupas vecumu: pasākumā, kas ir paredzēts bērniem, galvenās lomas ir, protams, grupas darbiniekiem – skolotājām un skolotāju palīdzēm. Taču grupā „Zaķītis” skolotājas lauza tradīcijas, un svētku pasākumā kopā ar bērniem dziedāja, dejoja, rotaļājās un gaidīja Ziemassvētku vecīti arī vecāki. Paldies skolotājām par uzdrošināšanos un vecākiem par drosmi un atsauksmi.

     Ar zaļo egļu smaržu, gaišām domām un ticību labajam pie mūsu durvīm klauvē svētku laiks. Gaišus, labestības piepildītus Ziemassvētkus! Veiksmi un panākumus Jaunajā gadā!