20.10.2018 Mācību ekskursijas

Pagājušajā gadā veiksmīgi izmēģinātā aktivitāte bērniem – ekskursijas uz pilsētas ievērojamākām vietām- turpinās arī šogad. 

      Mācību ekskursija ir kāda objekta vai darbības vietas apmeklējums ārpus izglītības iestādes. Mācību ekskursiju laikā bērni trenē prasmes, kuras nevar iegūt nodarbību laikā grupā. Tās dod iespēju dažādot mācību procesu un dabiskos apstākļos iepazīties ar jaunām vietām, dažādiem priekšmetiem un parādībām, veidot realitātes saikni ar teoriju. Mācību ekskursijas palīdz mainīt vidi, dažādot izglītības iestādes ikdienu, paaugstināt mācību un izziņas motivāciju, rada bērniem prieku. 

      Šogad vecākās grupas „Saulīte” un „Zīļuks” apmeklēja Novadpētniecības muzeju, sagatavošanas grupas „Zaķītis” bērni un skolotājas jūsmoja par interesantu nodarbību Latviešu mājā, taču sagatavošanas grupas „Bitīte” bērniem bija iespēja ne tikai paskatīties, kā top keramikas izstrādājumi, bet arī pašiem pamēģināt veidot no māla. Ekskursijas rada vēl papildus piedzīvojumus, jo dažiem bērniem tas ir pirmais brauciens ar tramvaju vai autobusu.