23.04.2019 Lieldieniņa šurpu brauca....

       „Liesmiņā” veselu nedēļu mūsu mazie audzēkņi iešūpoja Lieldienas. Jaunākajās grupiņās  mazie cālīši  kopā ar Vistiņu sagaidīja Lieldienu zaķi, kurš visus pēra ar pūpoliem un nesa olas. Zālē iezagās arī palaidnis Kaķis, lai kopā jautri parotaļātos. Lieldienu pasākumam bērni bija sagatavojuši gan dziesmas, gan dejas, kā arī ievēroja visas Lieldienu tradīcijas: kopīgi krāsoja lielas olas, ripināja tās un draudzīgi šūpojās. 

      Taču lielākie bērni sapulcējās kopā 23.aprīlī bērnudārza pagalmā, lai ieskandinātu Lielo dienu. Bērnus sagaidīja Saimniece ar pašu Lieldienu Zaķi. Bērni atkārtoja Lieldienu tradīcijas, dziedāja un dancoja. Bet, kad ieradās Kinderzaķis, tad sākās īstā jautrība. Beigās atnāca trīs Kinderzaķa draugi ar uzdevumiem: bērniem darbnīcās nācās šūpoties, krāsot olas un ripināt tās. 

      Par svētku noskaņu bija parūpējušies arī bērnu vecāki – kopā ar bērniem tika radīti darbiņi Lieldienu izstādei. No dažādiem materiāliem tika veidoti gan jautri Lieldienu zaķi, gan cāļi, gan arī citi krāšņi rotājumi, kas raksturīgi Lieldienām.