23.12.2020 Ziemassvētki sabraukuši...

     Gandrīz viss decembra mēnesis pagāja lielo Ziemassvētku svinēšanas gaidās.

Visi bērni zina, ka Advente ir labo darbu laiks. Gatavojoties Ziemassvētkiem gan bērni, gan pieaugušie centās būt labsirdīgāki, dāsnāki, aktīvāki. Tradicionāli Ziemassvētku Rūķis apciemoja vecākās un sagatavošanas grupas, kur bērni pastāstīja par saviem labiem darbiem. Ar skaisti noformētajiem labajiem darbiem tika izrotāta Ziemassvētku virtene. Visu decembri grupiņās valdīja liela rosība: bērni cepa piparkūkas, rotāja grupu telpas, izgatavoja dāvanas vecākiem. Šogad bērni piedalījās arī bērnudārza pagalma rotāšanā, izgatavojot 120 sniegpārslas no kartona rullīšiem.

     Nepalika malā arī bērnudārza darbinieki. Tradicionāli visi piedalījās Sarkanā krusta labdarības akcijā „Esmu tev līdzās, lai palīdzētu”, ziedojot naudas līdzekļus Marijai Bozovicai ortopēdisko apavu iegādei.

     Labo darbu sarakstā bija piedalīšanās projekta „Darbīgās kopienas” ietvaros dažādās akcijās: ģimeņu video apsveikumi un bērnu video koncerts vientuļajiem senioriem, dāvanas dzīvnieku patversmei, piedalīšanās konfekšu papīra dizaina konkursā.

     Kad visi darbi bija padarīti, tad varējām priecāties un kopā svinēt svētkus. Dziesmas, dejas, jautras rotaļas un atrakcijas, skaisti tērpi un maskas, viss notika tā, kā tas ir bijis vairākām paaudzēm, tomēr šie Ziemassvētki bija citādāki: mēs nevarējām pasaukt vecākus uz zāli, kā arī Ziemassvētku vecītim mājām ar rokām tikai pa zāles logu.

     Taču bērni ir tie, kuri vispatiesāk gaida un priecājas par svētkiem, bet pieaugušajiem atliek vien dzīvot līdzi bērnu emocijām.

     Gaišus, labestības piepildītus Ziemassvētkus! Veiksmi un panākumus Jaunajā gadā!