24.12.2021 Ziemassvētki sabraukuši....

     Mūsu bērnudārzam "Liesmiņa" Ziemassvētki ir gada skaistākie brīži, kad ikvienu sirsniņu ielīksmo eglītes rotāšana, piparkūku cepšana, dāvanu un rotājumu gatavošana, kad svētku sajūtu sniedz egļu skuju smarža un spožo lampiņu mirdzums. 

     Ziemassvētku laiku bērnudārzos ik gadu atzīmē īpaši, taču nu jau otro gadu ierastās svētku tradīcijas tika mainītas. Līdzīgi kā pagājušo gadu, Ziemassvētku pasākumos bija jāiztiek bez vecāku klātbūtnes. Tomēr svētku prieks bērniem netika laupīts. Tika padomāts par īpašu pasākumu katras grupas bērniem atsevišķi. 

     Skaisti izrotātajā zālē ar sniega kupenām, apsnigušajām eglītēm un mirdzošajām virtenēm bija saskrējuši vāveres, lapsas, zaķi, sniegavīri, piparkūku vīriņi, un protams, rūķīši. Pie mūsu bērniem ciemos ieradās arī Ziemassvētku vecītis ar dāvanu maisu. Mēs esam piedzīvojuši vienpadsmit skanīgus, sirsnīgus, mīļus, gaišus svētku koncertus, kuri ir pulcējuši kopā un iepriecinājuši tik daudzas lielas un mazas sirsniņas.

     Visiem novēlam mierpilnus, ģimeniskus un priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu, interesantiem notikumiem bagātu Jauno 2022.gadu!