27.10.2022. Rudens svētki

Bērniem šie pirmie rudens mēneši ir atnesuši jaunas prasmes un iemaņas, kuras pratām jau likt lietā, rīkojot svētkus.

     Bērni vairākas nodarbības pavadīja ārā, pētot rudens pazīmes, meklējot lapas, kastaņus un citus rudens dabas materiālus. Cītīgi pētīja dārzeņus un augļus, svēra, skaitīja, salīdzināja tos, gatavoja dažādus veselīgus ēdienus. Grupiņās varēja vērot ļoti interesantus bērnu darbiņus, kas veidoti no koku lapām, kastaņiem, dārzeņiem un citām rudens veltēm.

     Kā jau katru gadu, arī šogad „Liesmiņā” tika rīkoti Rudens svētki ar daudziem interesantiem priekšnesumiem un noderīgām zināšanām bērniem, uzsverot galvenās izmaiņas, kas notiek apkārtējā pasaulē un šā gada laika īpašības.

     Rudens svētki tiek gatavoti noteiktas tēmas ietvaros: rudens raža, rudens krāšņums mežā, dzīvnieku gatavošanās ziemai u.c. Kopā ar dažādiem personāžiem bērni priecājās par rudens krāsu košumu, izdziedot to dziesmās. Dziedot, dejojot, spēlējot, tika noskaidrots, kādu ražu cilvēki vāc rudenī, kā dzīvnieki gatavojas ziemai, uzzināja, kam kas garšo: Pelei – graudi, Vāverei – sēnes, Lācim – medus.

     Paldies grupu pedagogiem un bērniem, mūzikas skolotājai par jaukajiem Rudens svētkiem, kā arī vecākiem, kuri izgatavoja fantastiskas maskas svētku noskaņas radīšanai.